Tarihçe

Yeneray Et

Balıkesir’in Gönen ilçesinde 1989 yılında kasap dükkanı ile faaliyete başladı. Gönen’in meşhur lezzetli etini tüketiciler ile buluşturmaktadır.

 

Perakende sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden Yeneray Et, hizmet ağını genişletmek amacı ile 2007 yılında yeni yatırımlar yaparak et üretim tesislerini işleme almış ve fabrikasyon üretime geçmiştir.

 

Teknolojik gelişmeler paralelinde yatırımlarına devam eden firmamız bugün, 2009 yılında Organize Sanayi bölgesinde faaliyete aldığı son teknoloji ile donatılmış …. m2 açık — m2 kapalı alanda kurulu Yeneray Et ve Et Ürünleri İşletme Tesislerinde üretim yapmaktadır.

Günlük …. büyükbaş .. küçükbaş kesim kapasiteli tesislerinde alanında uzmanlaşmış veteriner hekim ve gıda mühendislerinden oluşan uzman kadrosu ile hammadde alımından ürün sevkiyatına kadar üretimden tüketime kadar olan süreç kontrol edilmektedir.

 

Doğal besinin önemine öncelik vererek, kaliteyi lezzet ve hijyenle birleştiren bir anlayışla üretim yapan Yeneray Et, İslami kesime uygun olarak ürettiği ürünlerini Güney Marmara Bölgesi’nin market ve şarküteri zincirlerine soğuk zinciri bozmadan servis yapmaktadır.

Vizyonumuz

En son teknolojiyi kullanarak, en ileri sağlık standartlarına uygun üretilen et ürünlerinde iyiyi değil her zaman en iyiyi üretmek.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini saptayarak deneyimimiz ve profesyonel yaklaşımımız ile en iyi hizmeti vermek.